2016-05-04

Kulcsár Balázs

2016-04-08

Kis Sára

Hálás köszönet Hara Zsoltnak a profi elméleti oktatásért, Vidák Csabának a türelmes oktatásért.... még egyszer KÖSZÖNÖM:)

2015-11-25

Máhé Ágnes

Köszönöm szépen Hara Zsoltnak a segítségét és türelmét! Alapos, jó fej, rugalmas oktató.

2015-10-23

Hermann Ivett

Már egy éve, hogy jogosítványt szereztem! Hálás köszönet érte! Hajrá Mazsolák! :)

2015-10-20

Kis Bálint

Köszönöm Hara Zsoltnak az elméleti oktatást és hálás vagyok Vidák Csabának a profi gyakorlati oktatásért. :)

2015-10-04

Csilla

Innen is szeretném megköszönni Lippay Gyurinak a sok türelmet, és a felkészítést ami a sikeres vizsgámhoz kellett :) Örök hálám! Csak ajánlani tudom mindenkinek :)

2015-09-14

Aradi Andrea

Szeretném megköszönni Katona Ágnesnek a remek oktatást nagyon jó volt, sokat tanultam tőle.

2015-09-02

Kántás Beatrix

Hálásan köszönöm Magyar Gábornak az elmúlt hónapok alatt nyújtott türelmét, tanácsait,és szaktudását. Bátran ajánlom mindenkinek a Nebuló Autósiskolát és Magyar Gábort is. ;)

2015-06-08

Nagy Balázs

Szeretném megköszönni az iskolának a profi elméleti oktatást és Magyar Gábornak a közösen eltöltött remek órákat és kiváló munkáját! Legjobb oktató, megtanít vezetni és közben nagyszerű hangulattal telnek az órák.

2015-06-03

Fischer Dorottya

Nagyon szépen köszönöm az oktatást Trinter Katalinnak. Érdemes volt megtartani tanácsait, figyelni az anyagra amit tanít, mert a vizsga nem egyszerű, sőt nagyon is nehéz. Kellett a 45 óra, a kitartás, az oktató biztatása, türelme és figyelni arra amit mond. Nélküle nem ment volna. De a lényeg, hogy elsőre átmentem. Még egyszer köszönöm! :)