2013-01-22

Nagy Emese

Még egyszer köszönöm a remek oktatást, türelmet, hozzáértést.... Zsolti.

2012-12-28

Bognár Krisztina

Csak pozitív tapasztalatom volt.Rugalmasak,segí­tőkészek,jó áron.Az elméleti oktatás is kiváló volt. Oktatómnak Vidák Csabának pedig köszönöm türelmét ,mindenkinek csak ajánlani tudom.

2012-12-08

Hohen Anna

Én és a barátom Trinter Katalinnak szeretnénk megköszönni a gyakorlati oktatást. Aki hozzá megy csak jól jár!:)

2012-11-22

Berta Adél

Hara Zsolt tökéletesen megtanította a KRESZ-t, Lippay Gyuri pedig egy istenkirály,hogy engem meg tudott tanítani vezetni. Köszönet nekik!!!

2012-10-25

Molnár Rajmund

Sziasztok!:) Én szeretnék köszönetet mondani Lippai Gyurinak, nagyszerű oktató és sokat köszönhetek neki. Mindenkinek csak ajánlani tudom!:)

2012-10-03

László Krisztán

Kiváló iskola , oktatás és mind oktatók szintjén , a pozitív hozzáállás , figyelmesség. Külön köszönet Trinter Katának . Egy élmény volt nálad tanulni. Köszönet még egyszer a sok jóért !

2012-08-29

Dura Zoltán

Mindenkinek ajánlom az iskolát.A Zsolt és felesége segítőkész rendes emberek.Én a gyakorlati oktatómról Maczák Béla bácsiról szólnék.Ilyen remek,tisztességes,rendes,aranyos oktatót kívánok mindenkinek.Életem legjobb perceit szerezte,még akkor is mikor keményebb volt.Béla bácsi.Tisztelem és szeretem magát.Köszönöm szépen az iskolának,és BÉLA bácsinak a jogosítvány megszerzésében nyújtott rengeteg segítséget.A feleségem is ide jön tanulni. Tisztelettel:Dura Zoltán és felesége Szilvia

2012-08-09

Varga Timi

Vidák Csabánál jobb oktatót kívánni sem lehet, vele élmény a tanulás :)Csak ajánlani tudom mindenkinek; rendí­vül türelmes és alkalmazkodó. Örülök hogy Ő oktatott, és mindent köszönök neki.

2012-06-26

Molnár Rajmund

Sziasztok!:) Én Zsoltinak szeretném megköszönni az elméleti oktatást. Fantasztikus volt! Csak ajánlani tudom igazán remek oktató!!!;) ;)

2012-05-14

Károlyi Zoltán

Köszi szépen Zsolti!!!(Kiváló elméleti és gyakorlati oktató,én már csak tudom :-)!!!