2012-04-12

Garányi Nikolett

Sziasztok!Először is tudnotok kell hogy nem vagyok és nem leszek egy Schumacher.De!Megvan a jogsim,és ezt a Lippay Gyurinak köszönhetem.Hatalmas türelemmel készített fel a vizsgára,neki köszönhetem hogy a csalódások után is fel tudtam állni és nem adtam fel!Az órák minden percét élveztem,(pedig vettem jó párat:)Nem vagyok könnyű eset,de sikerült felkészítenie.Mindenkinek Őt ajánlom,remek oktató és nagyon jó ember!

2012-04-07

Weisz Robi

Sziasztok! Mindenkinek csak ajánlani tudom, mind az elméleti mind a gyakorlati oktatás nagyon korrekt volt. Lippay Gyurinál csináltam a gyakorlati részt, felejthetetlen egy időtöltés volt vele a tanulás :)

2012-04-04

Eszter

Naszóval :)Szerintem aki ezt az autósiskolát választja, nem fog csalódni! Az elméleti oktatás sí­nvonalas volt, a gyakorlati pedig nagyon kellemes és vidám hangulatban telt. Gyuri egy nagyon-nekem elhihetitek- nagyon türelmes,oktató.:) Mindig próbál hozzád igazodni, és ráadásul a humora is remek! Válasszátok bátran őt! :D

2012-04-02

Nádpor Vivien

Lippay György-nél tanultam, Mindenkinek szívesen merem ajánlani, türelmes,jó humorú, alkalmazkodó, amilyen zenét szeretsz olyan fog menni miközben tanulsz és kedves :)

2012-03-25

Judit

Mindenki menjen a Zsoltihoz és kész! úgy sem talál jobbat:)

2012-02-16

Szépné Adonyi Zsóka

Köszönöm a Nebuló Autósiskola és Vezetője rugalmas, segítőkész hozzáállását. Vidák Csaba gyakorlati oktatót jó szívvel ajánlom minden leendő tanuló vezetőnek.

2012-02-03

Vizhányó family

Mi a férjemmel mind a ketten a Zsoltinál tanultunk.Pont ilyen oktatót szerettünk volna. Nyugodt,türelmes,és még jó humora is van! Az iskola pedig kellemes hangulatú,családias. Mindenkinek ajánljuk! Ja,és az árak is nagyon jók!

2012-01-05

Biró Marianna

Legjobb suli, a legjobb oktatóval. Ha valaha elveszik a jogsim, és újra kell vizsgáznom, tuti ide jövök:)

2012-01-05